Krokusy

Czas na wiosenne porządki!

Zbliżająca się wiosna daje o sobie znać przepiękną pogodą. Na trawnikach kwitną przebiśniegi i krokusy. Świat budzi się do życia po zimowym letargu. To najwyższy czas na wiosenne porządki! Warto zrobić je również w dokumentach i poszukać niepozamykanych spraw dawnych szkód. Pamiętaj, że ogranicza Cię jedynie termin przedawnienia roszczeń, który co do zasady wynosi 3 lata od daty wydania niekorzystnej decyzji przez ubezpieczyciela. W uzasadnionych przypadkach termin ten może wynieść nawet 20 lat.

Jeśli masz wątpliwości co do prawidłowości stanowiska ubezpieczyciela, uważasz, że niesłusznie odmówiono Ci wypłaty odszkodowania, a może wypłacono je w zbyt niskiej wysokości? Koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ac #nw #nnw #szkoda #szkodanapojeździe #szkodaosobowa #szkodanaosobie #uraz #złamanie #kontuzja #obrażenia #obrażeniaciała #wypadek #wypadekdrogowy #wypadekkomunikacyjny #nieszczęśliwywypadek #kolizja #kolizjadrogowa #kolizjakomunikacyjna #ryzyko #zasadaryzyka #odpowiedzialnośćnazasadzieryzyka #zadośćuczynienie #odszkodowanie #świadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowań #zanizoneodszkodowanie #zaniżonezadośćuczynienie #cito