O nas

Szanowni Państwo,

Firma CITO, jako Biuro Pomocy Prawnej i Dochodzenia Odszkodowań, działa nieprzerwalnie od 2005 r.

Prowadzimy działalność w zakresie reprezentowania osób fizycznych oraz firm w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody. Dochodzimy odszkodowań za szkody na mieniu oraz za szkody osobowe.

Zajmujemy się kompleksowo pomocą poszkodowanym, oferując wszechstronną pomoc prawną. W przypadku szkód komunikacyjnych, oferujemy również pomoc techniczą – wypożyczamy samochody zastępcze na czas naprawy uszkodzonego pojazdu.

Dochodzenia odszkodowań prowadzimy na terenie całej Polski. Główna siedziba naszej firmy mieści się w Szczecinie.

Jako zespół profesjonalistów, posiadający ogromne doświadczenie w dziedzinie odszkodowań, wszystkie sprawy prowadzimy szybko i sprawnie, aż do uzyskania należnego odszkodowania. Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy i uzyskanie maksymalnego możliwego zadośćuczynienia, odszkodowania lub świadczeń odszkodowawczych (np. renta przy wypadkach śmiertelnych, przyznawana dzieciom lub małżonkowi osoby zmarłej).

Nie pobieramy opłat wstępnych, opłat manipulacyjnych oraz zaliczek. Za prowadzenie sprawy rozliczamy się dopiero po wypłacie odszkodowania przez towarzystwo ubezpieczeniowe lub podmiot zobowiązany do naprawienia szkody.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Dochodzenie odszkodowań.

CITO pochodzi z języka łacińskiego, oznacza: szybko, sprawnie.