Naprawa samochodu, narzędzia

Naprawa bezgotówkowa w warsztacie wskazanym przez ubezpieczyciela?

Nie musisz godzić się na wykonanie naprawy po kolizji w warsztacie wskazanym przez ubezpieczyciela. Nie jesteś pewien czy ta usługa zostanie należycie wykonana? Sam dokonaj wyboru warsztatu, okaż fakturę a my pomożemy Ci odzyskać gotówkę w przypadku kiedy ubezpieczyciel nie akceptuje kosztorysu naprawy!

Należy pamiętać, że zgodnie z treścią orzeczenia Sądu Najwyższego w wyroku z dnia 12 stycznia 2006r. (sygn. akt III CZP 76/05), towarzystwo ubezpieczeń ma prawo odmówić bezgotówkowej naprawy samochodu z OC sprawcy, jeżeli doszło do powstania szkody całkowitej. O szkodzie całkowitej mówimy wtedy, gdy koszt naprawy pojazdu jest wyższy niż jego wartość w dniu zdarzenia.

Masz podobny problem? Zgłoś się do CITO s.c. Dochodzenie Odszkodowań po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#kolizja #wypadek #ubezpieczenie #naprawa #odszkodowanie