Zawody biegowe, biegnący ludzie

Sport, to nie zawsze zdrowie!

Lubisz aktywność fizyczną? Dbanie o kondycję i atrakcyjną sylwetkę wiąże się niestety z ryzykiem kontuzji. Jeśli trenujesz regularnie, wykup odpowiednią polisę ubezpieczeniową. Zabezpieczysz się w ten sposób przed wydatkami związanymi z kosztami leczenia i rehabilitacji, a nadto, w razie wypadku, otrzymasz świadczenie odszkodowawcze proporcjonalnie do wyrskości doznanego uszczerbku na zdrowiu. Przed zawarcie umowy nie zapomnij o szczegółowym zapoznaniu się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia, szczególnie, jeśli uprawiasz sport wyczynowy.

Masz już polisę? W razie kontuzji koniecznie skontaktuj się z CITO. Nasze Biuro udzieli Ci bezpłatnej porady, a następnie przeprowadzi przez proces likwidacji szkody gwarantując uzyskanie maksymalnej możliwej kwoty odszkodowania.

Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10 do 18.

#nnw #ubezpieczenie #polisa #sport #sportwyczynowy #trening #bieganie #maraton #rower #kolarstwo #kolarstwogorskie #mtb #kulturystyka #silownia #fitness #crossdit #plywanie #kontuzja #wypadek #nieszczesliwywypadek #szkoda #szkodanaosobie #szkodaosobowa #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito