Pozytywnie zakończona sprawa bez sądu

Z nieukrywaną radością chcemy poinformować o spełnieniu oczekiwań kolejnej Szanownej Klientki. Klientka będąca pasażerką, w kwietniu 2022 roku uczestniczyła w wypadku drogowym, którego sprawca legitymował się polisą OC zawartą z „TUiR A.”. W wyniku przedmiotowego zdarzenia poszkodowana doznała złamania kości łokciowej i promieniowej lewej, złamania kości promieniowej ręki prawej, złamania palca wskazującego ręki prawej oraz ogólnych potłuczeń.

Niespełna 2 tygodnie po wypadku, Poszkodowana zgłosiła się do Cito, które w wyniku wspólnych działań doprowadziło do uzyskania, bez konieczności kierowania sprawy na drogę sądową – łącznej kwoty 73.914,72 zł, która to kwota co wymaga zaznaczenia, obejmuje pełny zwrot poniesionych kosztów leczenia. Warto zaufać fachowcom i jak najszybciej po zdarzeniu udać się na bezpłatną konsultację do fachowców z CitoOdszkodownia.pl.

Potrzebujesz pomocy w dochodzeniu odszkodowania? Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589
biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#wypadek #odszkodowanie #zadośćuczynienie #leczenie #cito