Pożar, strażacy na dachu

Odszkodowanie po pożarze

Pożary mieszkań, domów czy lokali przedsiębiorstw, to jedne z największych tragedii ludzkich, z jakimi na co dzień spotykamy się w trakcie naszej pracy zawodowej. Oprócz oczywistej szkody materialnej, niosą one za sobą ogrom negatywnych emocji, które pogłębia często bezsilność wobec bezwzględności zakładów ubezpieczeń. Szkody powstałe na skutek działania ognia wymagają najczęściej generalnego remontu, często z koniecznością ingerencji w konstrukcję budynku, dlatego też są z reguły przez ubezpieczycieli niedoszacowane. W rezultacie, wypłacone odszkodowanie nie kompensuje szkody w całości, a przecież nie każdy poszkodowany dysponuje własnymi środkami na kosztowny remont.

Pożar, to niestety również poważne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzkiego. Ogromnym współczuciem darzymy tych, którzy w wyniku działania ognia utracili nie tylko mienie, ale przede wszystkim swoich bliskich. Choć nie sposób jest wycenić wartości życia ludzkiego, to jednak również w przypadku zadośćuczynienia za stratę moralną poszkodowany powinien otrzymać sumę, która przynajmniej w świetle prawa kompensuje doznaną przez niego krzywdę. Niestety kwoty zadośćuczynień wypłacane przez zakłady ubezpieczeń są z reguły rażąco zaniżone i wymagają podjęcia starań o uczciwą dopłatę.

Jeżeli spotkało Cię podobne nieszczęście, zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Pomożemy Ci uniknąć przynajmniej części stresu związanego z Twoją szkodą i uzyskamy na Twoja rzecz świadczenia odszkodowawcze w uczciwej wysokości. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

91 483 70 14
508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #pozar #ogien #wypadek #nieszczesliwypadek #szkoda #ubezpieczenie #ubezpieczeniedomu #ubezpieczeniemieszkania #polisa #szkodanaosobie #szkodaosobowa #zadoscuczynienie #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito