Sąd, młotek sędziowski.

Nigdy nie wierz ubezpieczycielowi!

Niemal każde odszkodowanie jest zaniżone. To po prostu reguła, czemu dowodzi bogate orzecznictwo sądowe oraz nasza praca. Zakłady ubezpieczeń wychodzą z założenia, że większość poszkodowanych nie zdecyduje się na walkę do samego końca i odstąpi od skierowania sprawy na drogę sądową. Dzięki bierności poszkodowanych ubezpieczyciele zyskują, a nieznaczny odsetek spraw sądowych nie jest w stanie tego zysku uszczuplić na tyle, aby wymusić na nich zmianę strategii działania. Wszystko w rękach poszkodowanych oraz CITO!

Nie pozwól na zakończenie sprawy Twojej szkody z korzyścią dla zakładu ubezpieczeń. Masz swoje prawa. Musisz jedynie z nich skorzystać, a my chętnie Ci w tym pomożemy. Koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ac #nw #nnw #szkoda #szkodanapojeździe #szkodaosobowa #szkodanaosobie #uraz #złamanie #kontuzja #obrażenia #obrażeniaciała #wypadek #wypadekdrogowy #wypadekkomunikacyjny #nieszczęśliwywypadek #kolizja #kolizjadrogowa #kolizjakomunikacyjna #ryzyko #zasadaryzyka #odpowiedzialnośćnazasadzieryzyka #zadośćuczynienie #odszkodowanie #świadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowań #zanizoneodszkodowanie #zaniżonezadośćuczynienie #cito