Kobieta w kajaku

Bezpiecznego weekendu!

Przed nami długi czerwcowy weekend. Słoneczna pogoda zachęca do wyjazdu na krótki wypoczynek. Jezioro, morze, góry? Niezależnie od kierunku, pamiętajmy o bezpieczeństwie. Zadbajmy o to, aby myśli o urlopie nie zakłóciły naszej koncentracji za kierownicą – na pełen relaks będziemy mogli pozwolić sobie u celu naszej podróży. Dbajmy o siebie nad wodą, a przed wyjściem w góry przygotujmy odpowiedni sprzęt i odzież. Nie spieszmy się! Przecież mamy czas, a pośpiech jest zawsze złym doradcą. Nie zapominajmy też, że przed wycieczką warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie, by w pełni cieszyć się ochroną naszych dóbr, a w razie szkody, nie przejmować się kłopotami.

Jeżeli spotkało Cię jakieś wakacyjne nieszczęście nie denerwuj się na zapas i zgłoś się do CITO! Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją szkodę, a następnie przeprowadzimy przez proces jej likwidacji. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00. Jednocześnie informujemy, że w dniu 04 czerwca 2021 r. (piątek) Biuro będzie nieczynne dla interesantów.

#oc #ac #nw #nnw #wypadek #nieszczesliwypadek #szkoda #ubezpieczenie #polisa #szkodanaosobie #szkodaosobowa #szkodanapojezdzie #szkodanamieniu #zadoscuczynienie #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #weekend #dlugiweekend #urlop #wczasy #wakacje #cito