Kałuża, padający deszcz.

Aura sprzyja… Zalaniom i podtopieniom.

Tegoroczna wiosna nas nie rozpieszcza. Chłodno i pada. Nieustanne opady deszczu i gromadzenie się nadmiaru wody sprzyjają zalaniom i podtopieniom. Do CITO zgłasza się duża ilość osób szukających pomocy w uzyskaniu uczciwego odszkodowania za szkody wywołane działaniem wody. Najczęściej do zalania dochodzi na najwyższych kondygnacjach budynków, choć woda potrafi przedostać się znacznie niżej. Ubezpieczyciele rażąco zaniżają koszty remontu i wypłacają symboliczne kwoty bądź zwyczajnie odmawiają przyznania świadczenia powołując się na przeróżne, często wręcz absurdalne okoliczności. Na szczęście my umiemy sobie z nimi radzić!

Jeżeli spotkało Cię podobne nieszczęście koniecznie zgłoś się do CITO. Nasze Biuro skontaktuje Cię z rzetelnym rzeczoznawcą i pomoże uczciwie wycenić szkodę, a następnie przeprowadzi Cię przez proces jej likwidacji, oszczędzając Ci przy tym nerwów i uwalniając od zmartwienia.

Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10 do 18.

#oc #ubezpieczenie #ubezpieczeniemieszkania #ubezpieczeniedomu #zalanie #zalaniemieszkania #zalaniedomu #zalaniegarazu #podtopienie #remont #szkoda #szkodamieszkaniowa #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito