Wygrana sprawa, kwota odszkodowania wyniosła 37 794 zł.

37.794,99 PLN!

Taką kwotą może się pochwalić nasze Biuro w sprawie jednej z naszych Szanownych Klientek. Poszkodowana potknęła się o nierówną nawierzchnię chodnika i w wyniku upadku złamała nogę. Zarządca terenu długo uchylał się od przyjęcia zgłoszenia szkody. Na skutek działań podjętych przez CITO wskazał on w końcu swojego ubezpieczyciela odpowiedzialności cywilnej, a ten wypłacił na rzecz poszkodowanej rażąco zaniżone zadośćuczynienie w kwocie 12.000,00 PLN. Zdołaliśmy przekonać naszą Szanowną Klientkę, że warto w tej sprawie wystąpić do sądu. Niedługo po złożeniu pozwu ubezpieczyciel skontaktował się naszym Biurem i zaoferował zawarcie ugody. W rezultacie poszkodowana otrzymała ponad dwukrotnie wyższe świadczenie!

Jesteś w podobnej sytuacji? Masz wrażenie, że ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie albo niesłusznie odmówił uznania swojej odpowiedzialności? Pozwól, że ocenimy Twoją sprawę, a następnie pomożemy uzyskać Ci należne świadczenie w uczciwej wysokości. Każdy przypadek analizujemy bezpłatnie i udzielamy rzetelnej odpowiedzi!
Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10 do 18.

#oc #nnw #wypadek #nieszczesliwypadek #szkoda #ubezpieczenie #polisa #upadek #szkodanaosobie #szkodaosobowa #zadoscuczynienie #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito