Stacja paliw, dystrybutor

Zanieczyszczone paliwo na stacji przy ul. Hrubieszowskiej w Szczecinie!

Niedawno informowaliśmy o zanieczyszczonym paliwie tankowanym na stacji firmowanej logo jednej z najbardziej rozpoznawalnych sieci dyskontów spożywczych. Problem powtórzył się również na stacji naszej rodzimej rafinerii. Do CITO zgłaszają się poszkodowani, którzy po napełnieniu baku przy ul. Hrubieszowskiej w Szczecinie zdołali przejechać zaledwie kilkaset metrów, po czym silniki ich pojazdów przestały pracować. Zgodnie z przeprowadzonymi ekspertyzami okazało się, że stężenie zanieczyszczeń oraz wody w paliwie znacznie przekroczyło dopuszczalne normy. Koszt czyszczenia układu sięga od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych i powinien zostać pokryty przez sprzedawcę.

Masz podobny problem? A może jesteś właśnie jedną z tych osób, które w ostatnim czasie zatankowały w Szczecinie zanieczyszczoną benzynę? Koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nasze Biuro zaopiekuje się Twoja sprawą i pomoże uzyskać należne Ci odszkodowanie.
Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10 do 18.

#oc #ubezpieczenie #szkoda #szkodanapojezdzie #paliwo #chrzczonepaliwo #ferelnepaliwo #benzyna #stacjabenzynowa #stacjapaliw #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito