Mieszkanie, poduszki na sofie

Zalanie mieszkania?

Sąsiad dzwoni do drzwi i roztrzęsiony przeprasza tłumacząc, że wysiadła mu pralka. Nie wiesz jeszcze, co się stało, ale za moment na czoło zaczyna kapać Ci woda z sufitu. Wzdychasz, bo wiesz już, że czeka Cię nieplanowany remont.

Nie przejmuj się! Każdy, kto mieszka w budynku wielorodzinnym, choć raz w życiu spotkał się z taką sytuacją. Spytaj sąsiada gdzie ma ubezpieczone mieszkanie i poproś o numer polisy. Ubezpieczyciel zleci oględziny mieszkania i wyceni Twoją szkodę. Niestety wysokość odszkodowania nie zawsze spełnia nasze oczekiwania. Zakłady ubezpieczeń stosują wątpliwie uczciwe metody szacowania strat i najczęściej nie biorą pod uwagę, że, np. malowanie jedynie fragmenty ściany nie wystarczy, ani że nie sposób jest wymienić tylko trzech paneli podłogowych. Często też uszkodzeniu w skutek zalania ulega sprzęt RTV i AGD, za który ubezpieczyciel niechętnie przyjmuje odpowiedzialność.

Jeżeli spotkało Cię podobne nieszczęście koniecznie zgłoś się do CITO. Nasze Biuro skontaktuje Cię z rzetelnym rzeczoznawcą i pomoże uczciwie wycenić szkodę, a następnie przeprowadzi Cię przez proces jej likwidacji, oszczędzając Ci przy tym nerwów i uwalniając od zmartwienia.

Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10 do 18.

#oc #ubezpieczenie #ubezpieczeniemieszkania #zalanie #zalaniemieszkania #przepiecie #pozar #remont #szkoda #szkodamieszkaniowa #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito