Włamanie kości udowej zadośćuczynienie

Zadośćuczynienie za złamanie kości udowej

Z przyjemnością chcieliśmy poinformować o spełnieniu oczekiwań jakie miała wobec Cito jedna z naszych Szanownych Klientek. W lutym 2022 r. Poszkodowana została potrącona przez kierującą pojazdem, która wykonując manewr cofania nie sprawdziła w należyty sposób przestrzeni z tyłu jej pojazdu. W rezultacie przedmiotowego zdarzenia nasza Klientka doznała złamania kości udowej.

W wyniku postępowania, które od samego początku prowadziła nasza firma, udało nam się uzyskać łączną kwotę 80.101,74 zł. Zaznaczenia wymaga fakt, że Poszkodowana uzyskała zwrot wszystkich kosztów leczenia. Co istotne, siła naszych argumentów doprowadziła oo pozytywnego zakończenia sprawy bez konieczności skierowania jej na drogę postępowania sądowego. Warto zlecić nam prowadzenie sprawy od początku, co może znacznie ułatwić pozytywne dla poszkodowanych zakończenie sprawy.

Potrzebujesz pomocy? Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589
biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#wypadek #odszkodowanie #leczenie #cito