Wygrana sprawa, kwota odszkodowania wyniosła 16 000 zł.

Zadośćuczynienie za upadek w autobusie w wyniku gwałtownego hamowania!

Jeżeli na skutek gwałtownego hamowania autobusu, czy innego środka komunikacji publicznej pasażer dozna urazu, należy mu się rekompensata finansowa. Kluczowym dla uzyskania świadczeń odszkodowawczych jest ustalenie, czy do zdarzenia doszło z winy kierującego autobusem, czy też innego uczestnika ruchu drogowego, który na kierowcy wymusił nieoczekiwany manewr. W takiej sytuacji należy pamiętać, aby szkodę niezwłocznie zgłosić kierującemu pojazdem. Ten będzie zobowiązany do zawiadomienia odpowiednich służb. Niekiedy na skutek upadku uszkodzeniu ulega również nasze mienie, np. telefon komórkowy, odzież, czy okulary. Warto o tym wspomnieć już w trakcie interwencji służb.

Podobne nieszczęście spotkało jedną z naszych Szanownych Klientek. Na skutek podjętych działań prawnych CITO zdołało uzyskać na jej rzecz od ubezpieczyciela sprawcy kwotę 16.000,00 PLN.

Jeśli jesteś osobą poszkodowaną w wyniku jakiegokolwiek nietypowego wypadku, nasze Biuro udzieli Ci kompleksowej pomocy, bezpłatni doradzi, a następnie przeprowadzi przez cały proces likwidacji szkody.

Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10 do 18.

#oc #wypadek #wypadekwautobusie #wypadekwtramwaju #wypadekwpociagu #autobus #tramwaj #pociag #komunikacja #komunikacjamiejska #komunikacjapubliczna #ubezpieczenie #polisa #upadek #szkoda #szkodanaosobie #szkodaosobowa #zadoscuczynienie #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito