Nowoczesny dom z basenem

Zachowaj czujność! Uważaj na kradzieże!

Okres jesienno – zimowy to niestety również sezon kradzieży. Wcześnie zapadający mrok, wyjazdy świąteczne, czy gorączka przedświątecznych zakupów ułatwiają zadanie złodziejom, którzy tylko czyhają aby wykorzystać nasze rozkojarzenie i nieostrożność. Warto zatem zadbać o bezpieczeństwo naszego majątku i ubezpieczyć dom i samochód. Odpowiednia polisa pozwoli Ci chociaż częściowo pokryć straty, a CITO pomoże dodatkowo ocenić, czy przyznane Ci odszkodowanie nie zostało zaniżone.

Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem, koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nasze Biuro nie tylko pomoże uzyskać Ci należne odszkodowanie, ale zapewni również opiekę radcowsko – adwokacką w procesie karnym przeciwko sprawcy. Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

+48 91 483 70 14
+58 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#ac #szkoda #ubezpieczenie #polisa #ubezpieczeniedomu #ubezpieczeniemieszkania #ubezpieczeniemienia #kradziez #wlamanie #kradziezsamochodu #kradziezauta #kradziezpojazdu #kradziezroweru #rozboj #zlodziej #zlodzieje #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito