Mikołaj na choince

Zabrakło dla Mikołaja? Nie martw się! CITO dołoży!

Jesteś osobą poszkodowaną w kolizji drogowej, a ubezpieczyciel sprawcy wypłacił zbyt niskie odszkodowanie? A może nie masz czasu czekać na wynik długotrwałego procesu likwidacji szkody? Mamy dla Ciebie gotówkę od ręki! Idą Święta, po co psuć sobie nastrój? Zrzuć problem na nas i ciesz się szybkimi pieniędzmi oraz świątecznym spokojem!

Pamiętaj, że Twoje roszczenia przedawniają się dopiero z upływem 3 lat od decyzji ubezpieczyciela! Poszperaj w szafie, a być może wraz z ozdobami świątecznymi wyciągniesz dokumenty dotyczące dawno zapomnianej szkody. Z chęcią zrobimy w nich świąteczne porządki, a Tobie damy nieco bożonarodzeniowego sianka!

Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #szkoda #szkodanapojeździe #wypadek #kolizja #szkodacałkowita #szkodaczęściowa #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowań #przelewwierzytelności #cesja #cesjawierzytelności #odkup #odkupienieszkody #sprzedaższkody #cito