Zima, droga przez pole między drzewami

Z CITO zima niestraszna!

My się zimy nie boimy! Nagły atak śnieżnej i mroźnej aury, to niestety również okres wzmożonej intensywności występowania wszelkiego rodzaju szkód, od kolizji komunikacyjnych, po upadki na oblodzonej i śliskiej nawierzchni, zalania, czy pożary od instalacji grzewczych. Odzwyczailiśmy się od prawdziwej zimy, co także utrudnia nam radzenie sobie z jej skutkami. Wielu kierowców nie zdążyło zmienić opon na zimowe, nie mamy odpowiednich butów do chodzenia po śniegu, dogrzewamy nasze mieszkania na różne, często niebezpieczne sposoby. Należy jednakże przede wszystkim zadbać o odpowiednie ubezpieczenie naszego życia, zdrowia i mienia. Wypadki chodzą po ludziach bez względu na porę roku, a aktualna polisa pomoże z pewnością załagodzić ich skutki.

Jeżeli spotkało Cię zimowe nieszczęście i nie masz pewności, czy ubezpieczyciel wypłacił Tobie uczciwe odszkodowanie, koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ac #nw #nnw #szkoda #szkodanaosobie #szkodaosobowa #upadek #poślizgnięcie #zima #lód #oblodzenie #gołoledź #szkodanapojeździe #wypadek #kolizja #uraz #krzywda #szkodarzeczowa #szkodamajątkowa #szkodanamąjatku #szkodanamieniu #pożar zalanie #zalaniemieszkania #awaria #awariainstalacji #pęknietarura #pęknięcierury #ubezpieczenie #polisa #odszkodowanie #zadośćuczynienie #świadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowań #cito