Wygrana sprawa, kwota odszkodowania wyniosła 2 679 zł.

Wypadek w galerii handlowej?

Wbrew mylnemu przekonaniu o tym, że robienie zakupów jest bezpieczne, na nieświadomych klientów centrów handlowych czyha wiele niebezpieczeństw. Nasz klient, wysiadając z samochodu na parkingu hipermarketu, poślizgnął się na plamie oleju, a na skutek upadku uszkodził telefon komórkowy o dużej wartości. Galeria handlowa odmówiła mu uznania szkody i „odprawiła go z kwitkiem”. Poszkodowany zgłosił się do CITO. Dzięki naszej pomocy, uzyskał odszkodowanie za naprawę telefonu w wysokości 2.679,00 zł.

Spotkało Cię podobne nieszczęście? Nie trać nerwów na samodzielną walkę z gigantem i zadzwoń do CITO. Twoją sprawę przeanalizujemy zupełnie bezpłatnie, a następnie pomożemy Ci uzyskać należne Tobie odszkodowanie.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: tel: +48 91 483 70 14 bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail: info@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30, a w czwartki od 10 do 18.

#wypadekwsupermarkecie #szkoda #galeriahandlowa #centrumhandlowe #supermarket #hipermarket #dyskontspozywczy #wypadek #nieszczesliwywypadek #odszkodowanie #zadoscuczynienie #cito