Budowa, wieżowiec, dźwig

Wypadek przy pracy? CITO!

Jeżeli jesteś osoba poszkodowaną w wyniku wypadku przy pracy, koniecznie zgłoś się do CITO! Nasz Biuro dokona bezpłatnej analizy Twojej sprawy, a następnie przeprowadzi Cię przez cały proces likwidacji Twojej szkody. Będziemy Cię reprezentować zarówno w postępowaniu przed ZUS, jak i przed ubezpieczycielem, a w razie konieczności, również w procesie sądowym. Sprawdzimy także, czy za Twoją szkodę nie powinien odpowiadać pracodawca. Oddając nam swoją sprawę masz pewność, że zostanie ona doprowadzona do samego końca w sposób fachowy i rzetelny, czego odzwierciedleniem będzie uzyskana przez nas dla Ciebie suma wszelkich możliwych do uzyskania świadczeń odszkodowawczych. Z nami niczego nie pominiesz, nie przegapisz terminów, a przy okazji zaoszczędzisz niepotrzebnych nerwów i stresu.

Jeżeli jesteś osobą, która uległa wypadkowi przy pracy, albo masz jakikolwiek inny problem natury prawnej, postaw na jakość i zgłoś się do CITO! Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#nnw #zus #renta #zasilek #zasilekchorobowy #wypadekprzypracy #wypadekwpracy #szkoda #szkodanaosobie #szkodaosobowa #prawo #prawopracy #ubezpieczenie #prawocywilne #odszkodowanie #zadoscuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #kancelaria #kancelariaprawna #cito