Banknoty 200 zł, wielka szkoda, wielka kasa!

Wielka szkoda? Wielka kasa!

CITO nie dzieli szkód na małe i duże – każdej nadajemy identyczny priorytet! To, co jednym może wydawać się drobnym problemem, komuś innemu może przysporzyć masę kłopotów. Dlatego dla nas każda szkoda jest wielka, a wielka szkoda to wielka kasa!

Chcesz mieć pewność, że przyznano Ci uczciwe odszkodowanie? Zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ac #nw #nnw #szkoda #szkodanapojeździe #szkodaosobowa #szkodanaosobie #uraz #złamanie #kontuzja #obrażenia #obrażeniaciała #wypadek #wypadekdrogowy #wypadekkomunikacyjny #nieszczęśliwywypadek #kolizja #kolizjadrogowa #kolizjakomunikacyjna #ryzyko #zasadaryzyka #odpowiedzialnośćnazasadzieryzyka #zadośćuczynienie #odszkodowanie #świadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowań #zanizoneodszkodowanie #zaniżonezadośćuczynienie #cito