Wygrana sprawa, kwota odszkodowania wyniosła 15 015 zł.

Uwaga! Śliska nawierzchnia!

Brak odpowiedniego oznakowania świeżo umytej podłogi, czy schodów, jest podstawą do uznania odpowiedzialności zarządcy za szkodę powstałą w wyniku poślizgnięcia się na mokrej nawierzchni.

Nasza Szanowna Klientka schodząc po schodach budynku należącego do jednej ze szczecińskich szkół wyższych poślizgnęła się na wilgotnej posadzce, po czym upadła z impetem doznając urazu w postaci złamania nadgarstka. Szkoda została zgłoszona do ubezpieczyciela placówki, który odmówił wypłaty zadośćuczynienia podnosząc, że nie wykazano winy ubezpieczonego. Nie godząc się z decyzją ubezpieczyciela, poszkodowana zdecydowała się skorzystać z pomocy CITO S.C. Nasze Biuro skierowało sprawę na drogę postępowania sądowego. W toku procesu wykazaliśmy skutecznie, że obowiązkiem zarządcy jest odpowiednie zabezpieczenie i wyizolowanie mokrej nawierzchni tak, aby uniemożliwić, a przynajmniej ograniczyć poruszanie się po świeżo umytej podłodze. Ponieważ w tym przypadku zarządca zaniechał dopilnowania swojego obowiązku, sąd zasądzi na rzecz naszej Klientki kwotę 15.015,12 PLN tytułem zadośćuczynienia za krzywdę oraz odszkodowania w związku z poniesionymi kosztami leczenia.

Jeśli spotkało Cię podobne nieszczęście zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę! Nasi specjaliści przeanalizują Twój przypadek, a następnie pomogą uzyskać należne Ci świadczenia odszkodowawcze.

Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 91 483 70 14 bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail: biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30, a w czwartki od 10 do 18.

#oc #nnw #szkoda #szkodanaosobie #szkodaosobowa #zarzadca #ubezpieczenie #polisa #wypadek #nieszczesliwywypadek #odszkodowanie #zadoscuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #potkniecie #upadek #poslizgniecie #cito