Zaśnieżona parkowa alejka

Upadłeś na oblodzonej nawierzchni? Przysługuje Tobie odszkodowanie!

Upadłeś na śliskiej (nieodśnieżonej lub oblodzonej) nawierzchni? Zarządca chodnika nie zadbał o odśnieżenie ciągu pieszego? Chodnik nie był posypany solą ani piaskiem? Jeżeli w wyniku takiego upadku doznałeś urazu (skręcona kostka, złamana ręka, liczne siniaki) przysługuje Tobie odszkodowanie i zadośćuczynienie.

To na zarządcy chodnika spoczywa odpowiedzialność za ewentualne szkody powstałe w związku z zaniechaniem zadbania o bezpieczeństwo pieszych. Wina bowiem nie polega tylko na określonym zawinionym działaniu, ale i na niepodjęciu działań, które w danej sytuacji są od zarządcy wymagane, a więc zaniechaniu. Sytuacja ulega zmianie, gdy zarządca wykaże, że zadanie dbania o stan nawierzchni chodnika zlecił profesjonalnej firmie zewnętrznej. Wówczas do odpowiedzialności pociągnięty powinien zostać wskazany przez zarządcę przedsiębiorca.

Jeśli przytrafiło Ci się zimowe nieszczęście, zgłoś się do nas po bezpłatną poradę. Nasi specjaliści Czekaja na Twoje zgłoszenie! Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #nnw #wypadek #nieszczęśliwypadek #szkoda #szkodanaosobie #uraz #kontuzja #złamanie #zwichnięcie #ubezpieczenie #polisa #upadek #poślizgnięcie #chodnik #nieodśnieżonychodnik #oblodzonychodnik #jesień #zima #lód #śnieg #szkodanaosobie #szkodaosobowa #zadośćuczynienie #odszkodowanie #świadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowań #cito