Stos listów

Ubezpieczyciel nie odpowiada na Twoje odwołanie?

Nie denerwuj się na zapas i zgłoś się do CITO! Nieterminowość działań ubezpieczyciela niesie za sobą szereg konsekwencji prawnych, a my wiemy, jak je wykorzystać. Jednym ze skutków opieszałości zakładu ubezpieczeń może być nawet uznanie Twojego roszczenia w całości – zgodnie z treścią złożonej przez Ciebie reklamacji. Jako osoba fizyczna, dysponujesz wachlarzem praw, które ubezpieczyciel musi respektować, a za ich nieprzestrzeganie ponosi on odpowiedzialność przed Komisją Nadzoru Finansowego. Nie pozwól sobie wmówić, że jest inaczej – to Ty w sporze z zakładem ubezpieczeń jesteś podmiotem uprzywilejowanym!

Nie możesz doczekać się odpowiedzi ze strony ubezpieczyciela? Czas oczekiwania na wydanie decyzji zaczyna być irytująco przewlekły? Postaw na jakość i koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ac #nw #nnw #szkoda #szkodanaosobie #szkodaosobowa #szkodanapojezdzie #szkodanamieniu #szkodamajatkowa #wypadek #kolizja #uraz #krzywda #ubezpieczenie #polisa #odszkodowanie #zadoscuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito