Ubezpieczyciel 2625 PLN, Sąd 27879 PLN

Ubezpieczyciel = 2.625,95 PLN, Sąd = 27.879,89 PLN

Nieprzerwanie dowodzimy, że warto dochodzić swoich praw przed sądem. Na skutek kolizji komunikacyjnej jedna z naszych Szanownych Klientek doznała urazu kręgosłupa szyjnego w mechanizmie tzw. „smagnięcia biczem” (z ang. „whiplash”), a więc urazu mięśniowego, skutkującego najczęściej przewlekłym zespołem bólowym. Ubezpieczyciele od lat bagatelizują ten rodzaj obrażeń ciała wskazując na brak trwałych następstw zdarzenia oraz subiektywny charakter dolegliwości. W rzeczywistości, kontuzje tego typu bywają znacznie bardziej uciążliwe od złamań kostnych, a ich skutki nie ustępują latami. Zgodnie z aktualnie przyjętą strategią, zakład ubezpieczeń wypłacił na rzecz poszkodowanej raptem 2.625,95 PLN zadośćuczynienia za doznaną krzywdę i odszkodowania w związku z poniesionymi przez nią kosztami leczenia.

Poszkodowana na szczęście zgłosiła się do CITO i wraz z naszym Biurem walczyła o należne jej świadczenia do samego końca. Wyrokiem z dnia 27 maja 2021 r. w sprawie o sygn. akt: I C 637/15 Sąd Rejonowy Szczecin – Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie zasądził na rzecz poszkodowanej od pozwanego zakładu ubezpieczeń dopłatę kwoty 27.879,89 PLN zadośćuczynienia i odszkodowania.

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną jakimkolwiek zdarzeniem losowym życia codziennego, koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #nw #nnw #szkoda #szkodanaosobie #uraz #złamanie #kontuzja #obrażenia #obrażeniaciała #whiplash #smagnięciebiczem #urazszyjny #urazkręgosłupaszyjnego #wypadek #wypadekdrogowy #wypadekkomunikacyjny #nieszczęśliwywypadek #kolizja #kolizjadrogowa #kolizjakomunikacyjna #zadośćuczynienie #odszkodowanie #świadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowań #cito