Autobus, nogi, pasażerowie

Ubezpieczyciel = 14.400,00 PLN, Sąd = 121.234,42 PLN!

Nie warto odpuszczać ubezpieczycielowi. Nawet ponad 90% wypłacanych świadczeń odszkodowawczych jest zaniżona, z czego poszkodowani często nie zdaja sobie sprawy.

Jeden z naszych Szanownych klientów doznał urazu w wyniku upadku w autobusie, do którego doszło na skutek gwałtownego hamowania pojazdu. Zdarzenie miało miejsce w 2009 r. Zakład ubezpieczeń przewoźnika uznał swoją odpowiedzialność za szkodę i przyznał na rzecz poszkodowanego kwotę 18.000,00 PLN zadośćuczynienia za krzywdę oraz odszkodowania w związku z poniesionymi przez niego kosztami leczenia, przy czym kwotę tę zredukował do sumy 14.400,00 PLN wskazując, że poszkodowany przyczynił się do powstania szkody w 20%. Nie godząc się z wysokością świadczeń, poszkodowany zgłosił się do CITO po pomoc prawną. Długotrwały i bezcelowy spór z ubezpieczycielem znalazł swój finał w sądzie, gdzie po kolejnych kilku latach procesu ostatecznie zasądzono na rzecz naszego Klienta kwotę łącznie 121.234,42 PLN, z której aż 60.814,42 PLN to odsetki ustawowe za opóźnienie, które dodatkowo zakład ubezpieczeń musiał wypłacić poszkodowanemu!

Nasze Biuro pomaga nie tylko w prostych sprawach. Niekiedy udowodnienie racji naszych Szanownych Klientów wymaga długotrwałej batalii na salach sądowych. Ubezpieczyciele wykorzystują wszelkie przewidziane prawem możliwości, aby maksymalnie przedłużyć postępowanie. Cierpliwość jednakże popłaca, a CITO nie poddaje się do samego końca!

Jeśli jesteś osoba poszkodowaną jakimkolwiek zdarzeniem losowym życia codziennego, zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Jeśli tylko to możliwe, potrafimy pomóc nawet w sprawach sprzed wielu lat. Pozwól, że przeanalizujemy Twój przypadek indywidualnie i ocenimy, czy pomimo upływu czasu wciąż masz szansę uzyskać należne Ci odszkodowanie. Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

91 483 70 14
508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ac #nnw #szkoda #ubezpieczenie #polisa #kolizja #wypadek #nieszczesliwywypadek #szkodakomunikacyjna #szkodanapojezdzie #szkodanaosobie #szkodanamieniu #odszkodowanie #zadoscuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito