Ubezpieczyciel 1470 PLN, Cito 10470 PLN

Ubezpieczyciel: = 1.470,00 PLN, CITO = 10.470,00 PLN

Zadośćuczynienie i odszkodowanie zaniżone niemal ośmiokrotnie? Tak, to niestety standard na rodzimym rynku finansowym. W sprawie jednego z naszych Szanownych Klientów zakład ubezpieczeń wypłacił 1.470,00 PLN tytułem należnych mu świadczeń odszkodowawczych, po wypadku komunikacyjnym. Doznane przez poszkodowanego urazy na szczęście miały charakter powierzchowny, jednakże skutkowały długotrwałym pobytem na zwolnieniu lekarskim. Co za tym idzie, poszkodowany utracił sporą sumę dochodu. Ubezpieczyciel jednakże nie akceptował szkody w tym zakresie, pomimo że przedstawiono mu wyczerpującą dokumentację, w pełni potwierdzającą stratą finansową poszkodowanego. CITO podjęło się reprezentacji jego interesów prawnych i majątkowych, doprowadzając do mediacji przez Komisją Nadzoru Finansowego. W wyniku prowadzonych negocjacji, nasze Biuro zdołało uzyskać na rzecz poszkodowanego dopłatę 9.000,00 PLN, do łącznej kwoty 10.470,00 PLN, sprawę finalizując zawarciem ugody, bez procesu sądowego.

To kolejny przykład wątpliwej uczciwości zakładów ubezpieczeń. W każdej sprawie odszkodowanej warto upewnić się, czy przyznane świadczenie rzeczywiście kompensuje doznaną szkodę. Poszkodowani bardzo często nie zdaja sobie sprawy z tego, jakie elementy składają się na całość poniesionej szkody. Wypadek, to nie tylko obrażenia ciała, ale również koszty leczenia, rehabilitacji, dojazdów do placówek medycznych, czy też utracony dochód w związku z pobytem na zwolnieniu. Katalog uszczerbków majątkowych jest otwarty i zależy od okoliczności danej szkody – pozwól zatem ocenić to specjalistom!

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną jakimkolwiek zdarzeniem losowym życia codziennego, koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.
#oc #nw #nnw #szkoda #szkodaosobowa #szkodanaosobie #uraz #złamanie #kontuzja #obrażenia #obrażeniaciała #wypadek #kolizja #nieszczęśliwywypadek #potknięcie #upadek #zadośćuczynienie #odszkodowanie #świadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowań #zanżoneodszkodowanie #zaniżonezadośćuczynienie #cito