Ubezpieczyciel 0 zł, Sąd 49912 pln

Ubezpieczyciel = 0,00 PLN, Sąd = 42.912,76 PLN

CITO po raz kolejny udowadnia, że nawet w sprawie z pozoru przegranej warto walczyć do samego końca. 42.912,76 PLN – taką właśnie kwotę zasądzono na rzecz jednej z naszych Szanownych Klientek, która uległa wypadkowi na jednym ze szczecińskich przystanków komunikacji miejskiej, gdzie zarządca planował postawienie wiaty i w tym celu zakotwił w chodniku pręty zbrojeniowe, na których wiata ta miała zostać wsparta. Niestety prowadzący prace robotnicy nie oznakowali tychże prętów, pozostawiając je całkowicie niewidocznymi dla pasażerów komunikacji miejskiej. Poszkodowana potknęła się jeden z prętów i upadła z impetem na ziemie doznając urazu ręki.

Po wypadku, poszkodowana zgłosiła się z prośbą o pomoc do CITO. Nasze Biuro ustaliło podmiot, któremu zlecono prowadzenie prac remontowych na felernym przystanku, ten zaś wskazał swojego ubezpieczyciela odpowiedzialności cywilnej. Pomimo jasnych okoliczności zdarzenia oraz wyczerpującego materiału dowodowego sprawy, zakład ubezpieczeń odmówił uznania swojej odpowiedzialności za szkodę, swoje stanowisko argumentując całkowicie niespójnymi logicznie i prawnie twierdzeniami. Swoich racji ubezpieczyciel nie zdołał jednakże obronić już przed sądem.

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną jakimkolwiek zdarzeniem losowym życia codziennego, koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

91 483 70 14
508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #nw #nnw #szkoda #szkodanaosobie #uraz #złamanie #wypadek #nieszczęśliwywypadek #upadek #potknięcie #poślizgnięcie #zadośćuczynienie #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito