Ubezpieczyciel 0 zł, Sąd 32000 zł

Ubezpieczyciel = 0,00 PLN, Sąd = 32.000,00 PLN

25.000,00 PLN zadośćuczynienia oraz odsetki ustawowe za opóźnienie – taką sumę zasądzono jednej z naszych Szanownych Klientek w procesie przeciwko ubezpieczycielowi zarządcy drogi, który nie dopełnił obowiązku zadbania o stan jej nawierzchni i nie zabezpieczył oblodzonego przejścia dla pieszych. Poszkodowana przechodząc przez „zebrę” poślizgnęła się i upadła doznając urazu podudzia prawego. Szkoda została przez nią zgłoszona do zarządcy, ten zaś zgłoszenie przekazał swojemu ubezpieczycielowi, który z kolei po analizie okoliczności i dokumentów odmówił wypłaty zadośćuczynienia. Poszkodowana zgłosiła się po pomoc do CITO. W wyniku działań faktycznych i prawnych podjętych przez nasze Biuro, poszkodowana ostatecznie otrzymała należne jej bezsprzecznie świadczenie. To kolejny z niezliczonych już przykładów, że w sporze z zakładem ubezpieczeń warto walczyć do końca!

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną w jakimkolwiek zdarzeniu losowym życia codziennego, koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #nnw #wypadek #nieszczesliwypadek #szkoda #ubezpieczenie #polisa #upadek #poslizgniecie #zima #lod #snieg #szkodanaosobie #szkodaosobowa #zadoscuczynienie #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito