Ubezpieczyciel 0 PLN, Sąd 24354 PLN

Ubezpieczyciel = 0,00 PLN, Sąd = 24.354,65 PLN

I tym razem udowadniamy, że warto dochodzić swoich praw przed sądem. W sprawie jednego z naszych Szanownych Klientów ubezpieczyciel konsekwentnie odmawiał zapłaty zadośćuczynienia i odszkodowania za szkodę na osobie po kolizji komunikacyjnej. Poszkodowany na skutek wypadku doznał urazu skrętnego odcinka piersiowego kręgosłupa. Zakład ubezpieczeń sprawcy uparcie nie dostrzegał trwałości następstw zdarzenia i bagatelizował krzywdę doznaną przez naszego Klienta. Na szczęście, zgodnie z naszymi przewidywaniami, sąd nie podzielił tego stanowiska. W toku procesu przeprowadzono dowód z opinii biegłego, który ustalił 10% trwałego uszczerbku na zdrowiu poszkodowanego. W rezultacie, zdołaliśmy uzyskać na rzecz naszego Klienta łączną kwotę 24.354,65 PLN należnych mu świadczeń odszkodowawczych.

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną jakimkolwiek zdarzeniem losowym życia codziennego, koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #nw #nnw #szkoda #szkodanaosobie #uraz #złamanie #wypadek #wypadekdrogowy #wypadekkomunikacyjny #nieszczęśliwywypadek #kolizja #kolizjadrogowa #kolizjakomunikacyjna #zadośćuczynienie #odszkodowanie #świadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowań #cito