Ubezpieczyciel 0 zł, Sąd 10208 zł

Ubezpieczyciel = 0,00 PLN, Sąd = 10.208,00 PLN!

Nie bój się Sądu, weź przykład z innych i walcz do końca! Jedna z naszych Szanownych Klientek poślizgnęła się na nieodśnieżonej nawierzchni chodnika, w wyniku czego doznała złamania kości V śródstopia prawej nogi. Poszkodowana zgłosiła się z prośbą o pomoc do CITO. Nasze Biuro ustaliło niezwłocznie, że zarządzająca ternem Spółdzielnia Mieszkaniowa zleciła dbanie o stan chodników i zieleni firmie zewnętrznej i wezwało tę firmę do zapłaty należnych naszej Klientce świadczeń odszkodowawczych. Przedsiębiorca w odpowiedzi podniósł, że posiada polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej i wskazał nam swojego ubezpieczyciela i numer umowy. CITO natychmiast zgłosiło szkodę zakładowi ubezpieczeń, ten zaś od początku postępowania uporczywie uchylał się od odpowiedzialności i odmawiał zapłaty żądanych od niego kwot argumentując, że prawdziwą przyczyną upadku była nieprawidłowa technika przejścia przez chodnik”. Wobec nieustępliwości ubezpieczyciela, sprawa została skierowana na drogę postępowania sądowego. Sąd bez trudu ustalił, winę firmy odpowiedzialnej za odśnieżenie miejsca wypadku i zasądził na rzecz poszkodowanej kwotę 10.000,00 PLN zadośćuczynienia oraz 208,00 PLN tytułem odszkodowania. Prawda, że warto?

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną w jakimkolwiek zdarzeniu losowym życia codziennego, koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #nnw #wypadek #nieszczesliwypadek #szkoda #ubezpieczenie #polisa #upadek #poslizgniecie #zima #lod #snieg #szkodanaosobie #szkodaosobowa #zadoscuczynienie #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito