Kobieta z mapą w podróży samochodem

Ubezpieczenia podróżne. Czy warto?

Pewnie, że warto! Ale najpierw warto się też dokładnie zapoznać z ofertą ubezpieczyciela. Przed wykupieniem polisy upewnij się, że chroni ona Ciebie w sposób odpowiadający temu, jak zamierzasz spędzać swój wolny czas. O ile sytuacja jest relatywnie prosta, gdy planujemy zwykłą podróż turystyczną, o tyle zmienia się ona, jeśli zamierzamy korzystać z różnego rodzaju ekstremalnych atrakcji. Dotyczy to przede wszystkim tych, którzy wybierają się na wypoczynek aktywny. Polisa musi zabezpieczać przed negatywnymi skutkami określonej dyscypliny sporty (np. jazda na rowerze, wspinaczka, żeglarstwo). Warto zapewnić sobie również podróżny assistance, czy dodatkową ochronę bagażu lub w razie nieterminowego transportu.

Jeśli w okresie wakacyjnym spotkało Cię nieszczęście, zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nawet, jeżeli na ubezpieczenie się było już za późno, albo szkoda nie została objęta Twoją polisą, możliwe że powstała z cudzej winy, a więc i tak należy Ci się stosowne odszkodowanie. Pozwól sobie pomóc i nie trać urlopu na nerwowe załatwianie sprawy z zakładem ubezpieczeń.

Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.
#urlop #wakacje #kolonie #nnw #oc #ocwzyciuprywatnym #szkoda #szkodawpodróży #ubezpieczenie #wypadek #nieszczęśliwywypadek #kolizja #odszkodowanie #zadoscuczynienie #odwołanylot #odwołanyprzejazd #odwołanytransport #cito