Baner – Twoja pociecha wyrządziła komuś szkodę?

Twoja pociecha wyrządziła komuś szkodę? Wzywają Cię do zapłaty wysokiego odszkodowania?

Nie przejmuj się. Wypadki chodzą po ludziach. Mało kto zdaje sobie sprawę, że wraz z ubezpieczeniem mieszkania z reguły polisa obejmuje również ochronę odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Oznacza to, że jeżeli Ty lub Twoje dziecko, a nawet Twój pies, wyrządzi komuś szkodę, wystarczy poszkodowanemu wskazać numer polisy ubezpieczenia Twojego mieszkania. Kłopot z głowy!

Może się jednak zdarzyć tak, że ubezpieczyciel odmówi wypłaty odszkodowania, albo przyzna świadczenie w zbyt niskiej wysokości. Nie martw się na zapas. Skontaktuj się z poszkodowanym i powiedz, że sprawą zajmie się CITO! Pomożemy uzyskać mu sprawiedliwe odszkodowanie, a Tobie szybko zapomnieć o problemie.

Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 91 483 70 14 bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail: info@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30, a w czwartki od 10 do 18.

#oc #ocwzyciuprywatnym #szkoda #dziecko #ubezpieczenie #wypadek #pies #szkodawyrzadzonaprzezdziecko #szkodawyrzadzonaprzezpsa #odszkodowanie #zadoscuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #cito