Żaglówka na wodzie

Szkoda na wakacjach?

Okres urlopowy to czas, w którym jesteśmy szczególnie narażeni na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. W trakcie wypoczynku z reguły tracimy czujność i przestajemy być ostrożni. Wielu z nas lubi ponadto spędzać wakacje aktywnie. Relaks sprzyja niestety powstawaniu szkód, zwłaszcza jeśli preferujemy wakacje „na sportowo”. Częstym kłopotem wczasowiczów są nadto przesunięte bądź odwołane loty i przejazdy. Dodatkowym problemem stało się również ryzyko zarażenia koronawirusem. Przed każdym wyjazdem warto się więc zabezpieczyć. Szeroka oferta ubezpieczeń wakacyjnych pozwoli każdemu znaleźć wariant dla niego odpowiedni. Pamiętajmy jednakże, że przed zawarciem umowy, należy zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia i upewnić, że obejmuje ono wszystkie ryzyka, przed którymi cichliśmy się ochronić.

Jeśli w okresie wakacyjnym spotkało Cię nieszczęście, zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nawet, jeżeli na ubezpieczenie się było już za późno, albo szkoda nie została objęta Twoją polisą, możliwe że powstała z cudzej winy, a więc i tak należy Ci się stosowne odszkodowanie. Pozwól sobie pomóc i nie trać urlopu na nerwowe załatwianie sprawy z zakładem ubezpieczeń.

Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 91 483 70 14 bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail: info@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30, a w czwartki od 10 do 18.

#urlop #wakacje #kolonie #nnw #oc #ocwzyciuprywatnym #szkoda #ubezpieczenie #wypadek #nieszczesliwywypadek #kolizja #odszkodowanie #zadoscuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #odwolanylot #odwolanyprzejazd #odwolanytransport #koronawirus #covid #covid-19 #cito