Kobieta w kapeluszu na plaży

Szkoda na wakacjach?

Sezon urlopowy nieubłaganie zbliża się do końca. Na wczasach zdarzają się kłopoty, z którymi trudno radzić sobie poza domem, zwłaszcza za granicą. Oferta biura podróży różniła się od tego, co zastaliście na miejscu, ktoś z członków rodziny się rozchorował albo uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, a może odwołano Wasz lot powrotny? W tych i wielu innych sytuacjach jest tylko jedno rozwiązanie – CITO! Po powrocie do domu warto przekazać sprawę specjalistom, a samemu cieszyć się resztą lata!

Bez względu na to, czy posiadasz ubezpieczenie podróżne, zanim zrezygnujesz z walki o odszkodowanie, pozwól, że bezpłatnie ocenimy Twoją sprawę. Jeśli uznamy, że należy `ci się rekompensata, pomożemy w jej szybkim uzyskaniu. Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#urlop #wakacje #kolonie #nnw #oc #ocwzyciuprywatnym #szkoda #szkodawpodróży #ubezpieczenie #wypadek #nieszczęśliwywypadek #kolizja #odszkodowanie #zadoscuczynienie #odwołanylot #odwołanyprzejazd #odwołanytransport #cito