Rozbite auto, potłuczony reflektor

Szkoda na pojeździe to nie tylko koszty naprawy!

Kolizja komunikacyjna, oprócz oczywistego odszkodowania z tytułu naprawy pojazdu, niesie za sobą szereg kosztów dodatkowych, które składają się na całokształt szkody. Należą do nich przede wszystkim koszty holowania, czy postoju auta na parkingu strzeżonym. Ponadto, w wyniku zderzenia, uszkodzeniu mogły ulec znajdujące się w samochodzie przedmioty wartościowe takie jak telefon komórkowy, czy laptop. Warto również zachować rachunki za badania diagnostyczne pojazdu, np. badanie geometrii zawieszenia. Niestety zakłady ubezpieczeń z reguły usiłują uchylić się od uznania opisanych szkód dodatkowych. Na szczęście masz pod ręką CITO!

Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ac #szkoda #szkodanapojeździe #wypadek #kolizja #szkodacałkowita #szkodaczęściowa #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #polisa #umowaubezpieczenia #ogólnewarunkiubezpieczenia #owu #cito