Operacja w szpitalu, świadczenia z ubezpieczeń życiowych

Świadczenia z ubezpieczeń życiowych.

Świadczenia z ubezpieczeń życiowych to świadczenia wypłacane przez zakłady ubezpieczeń w indywidualnych polis na życie oraz z ubezpieczeń grupowych. Ubezpieczyciele często próbują uchylać się od wypłaty świadczenia lub znacznie zaniżają jego wartość.

Pomożemy skutecznie dochodzić roszczeń z tytułu zgonu ubezpieczonego, współubezpieczonego lub członka rodziny, z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub wynikającego z ciężkiej choroby, świadczenia za pobyt w szpitalu, z tytułu zabiegu chirurgicznego, a także świadczenia z tytułu ciężkiego zachorowania takiego jak zawał serca czy udar mózgu.

Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #nnw #wypadek #nieszczęśliwypadek #szkoda #szkodanaosobie #choroba #uraz #kontuzja #złamanie #zwichnięcie #ubezpieczenie #polisa #szkodanaosobie #szkodaosobowa #zadośćuczynienie #odszkodowanie #świadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowań #cito