Baner – Skradziono Ci samochód

Skradziono Ci samochód?

To nie koniec Świata! Jeśli miałeś wykupioną polisę ubezpieczenia AC, CITO pomoże uzyskać Ci należne odszkodowanie, nawet jeśli zakład ubezpieczeń odmówił Ci wypłaty świadczenia.

Na mocy wyroku Sądu Okręgowego w Koszalinie z dnia 28 marca 2019 r. uzyskaliśmy dla naszego klienta odszkodowanie w wysokości 135.000,00 PLN w związku z kradzieżą jego Mercedesa – Benza CSL. Ubezpieczyciel odmówił uznania szkody podnosząc, że tylko jeden z kluczyków był oryginalny, a drugi został po zawarciu umowy ubezpieczenia dorobiony. Co więcej, nasz klient kupił auto za granicą, przez ogłoszenie internetowe. Nie był świadomy, że sprzedawca zmienił nr identyfikacyjny VIN, żeby zalegalizować auto pochodzące z rynku brytyjskiego na rynku niemieckim. Sąd uznał, po pierwsze, że polisa została zawarta skutecznie, pomimo braku jednego z kluczyków, a po drugie, że ubezpieczony nie mógł wiedzieć o zmianie nr VIN i pozostawał w dobrej wierze – to przecież nie jego wina.

Mercedes Benz CSL

Jesteś w podobnej sytuacji? Straciłeś samochód, a zakład ubezpieczeń odmawia wypłaty odszkodowania z niejasnych dla Ciebie przyczyn? Nie jesteś sam! Pozwól sobie pomóc. CITO przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy postępowania, zapewni Ci opiekę adwokata albo radcy prawnego, a za swoją pomoc rozliczy się z Tobą dopiero po tym, jak otrzymasz należne Ci odszkodowanie.

Nie zwlekaj! Dzwoń do nas pod numer: +48 91 483 70 14. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16, a w czwartki od 10 do 18.