Volkswagen bus – idealne auto na wakacje

Potrzebujesz auta na wakacje?

CIITO to nie tylko szeroko rozumiana pomoc prawna i wynajem pojazdów zastępczych. To również wypożyczalnia samochodów do celów prywatnych i zarobkowych (przewóz osób – TAXI, nauka jazdy). W naszej flocie znajdują się też auta przystosowane do prowadzenia przez osoby niepełnosprawne.
Oferujemy możliwość wypożyczenia pojazdu w ramach polisy OC sprawcy szkody, jak i odpłatny najem prywatny. W każdym przypadku gwarantujemy rzetelne i jasne warunki usługi, bez ukrytych opłat dodatkowych. Nasze auta objęte są pełnym pakietem ubezpieczeń ze zniesionym udziałem własnym w szkodach oraz bez limitu kilometrów. Dysponujemy flotą nowych i zadbanych aut w każdym segmencie.

Nie możesz zmieścić w swoim bagażniku wszystkich walizek żony? Dzieciaki uparły się, że bez rowerków i Azora nie pojadą? Przydałby się SUV, co? Żaden problem! Jest CITO! Nasze auta nie będą czekać długo! Nie zwlekaj – dzwoń!:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ac #szkoda #szkodanapojeździe #auto #samochód #autozastępcze #pojazdzastępczy #samóchódzastępczy #wypadek #kolizja #wypadekdrogowy #wypadekkomunikacyjny #kolizjadrogowa #kolizjakomunikacyjna #odszkodoweanie #dochodzenieodszkodowań #cito