Wiadukt, barierki

Potknięcie o pręt na drodze publicznej

Jedna z Szanownych Klientek CitoOdszkodowania.pl potknęła się o niezabezpieczony, wystający pręt – element wiaduktu, za którego utrzymanie odpowiada Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego Gminy Miasta Sz. Poszkodowana doznała ogólnych stłuczeń i otarć oraz złamania kości promieniowej i łokciowej ręki lewej, co przełożyło się na 10% uszczerbku na zdrowiu.

W wyniku postępowania, które przedstawiciele Cito prowadzili w imieniu Klientki, udało nam się uzyskać łączną kwotę 31.623,26 zł, która to kwota obejmowała również zwrot wszystkich poniesionych kosztów leczenia oraz dojazdów taksówkami do punktów leczenia. Co istotne, całość należnego Poszkodowanej świadczenia uzyskaliśmy bez konieczności skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego. Warto zlecić przedstawicielom Cito prowadzenie sprawy od samego początku, co może znacznie ułatwić pozytywne dla poszkodowanych zakończenie sprawy.

Potrzebujesz pomocy? Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589
biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#wypadek #odszkodowanie #zadośćuczynienie #leczenie #cito