Budynek, balkony

Polisa na dom to nie tylko pożar, czy zalanie!

Ubezpieczając swoje cztery kąty, obejmujesz ochroną nie tylko nieruchomość, ale i jej mieszkańców. Zdecydowana większość polis domów i mieszkań chroni nie tylko przed szkodami wyrządzonymi nam działaniem różnego rodzaju żywiołów, ale i przed szkodami, które my wyrządziliśmy innym (odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym). Umowa ubezpieczenia może zostać ponadto poszerzona o klauzulę domowego assistrance, dzięki czemu możemy nieodpłatnie skorzystać z pomocy fachowca, np. w razie awarii pralki czy komputera. Często, nasza domowa polisa zapewnia również zwrot kosztów leczenia weterynaryjnego, co może okazać się wyjątkowo korzystne dla posiadaczy czworonogich pupili.

Nie zapominaj więc o tym, że masz ubezpieczenie! Gdy przytrafi Ci się jakieś domowe nieszczęście, zanim stwierdzisz, że odszkodowanie Ci się nie należy, koniecznie najpierw przypomnij sobie treść swojej polisy oraz jej ogólnych warunków, a najlepiej zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ocwżyciuprywatnym #nw #nnw #ubezpieczeniedomu #ubezpieczeniemieszkania #assistance #szkoda #szkodanaosobie #szkodanamieniu #szkodarzeczowa #zalanie #pożar #przepięcie #huragan #wiatr #uderzeniepioruna #osuwaniegruntu #wypadek #nieszczęśliwywypadek #odszkodowanie #zadośćuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #polisa #umowaubezpieczenia #ogólnewarunkiubezpieczenia #owu #cito