Czarny samochód Skoda Superb

Pojazd zastępczy z OC sprawcy!

Potrzebujesz pojazdu zastępczego po kolizji drogowej? Zgłoś się do CITO, a dostaniesz auto „od ręki”! Nie poniesiesz żadnych kosztów najmu, a pojazd otrzymasz do używania bez żadnych ograniczeń, ukrytych kosztów i z pełnym pakietem ubezpieczeń. Nie daj się zwieść pogróżkom ze strony ubezpieczyciela – to my ocenimy, czy i na jak długo auto zastępcze Ci przysługuje. To naszym zmartwieniem będzie odzyskanie kosztów najmu. Tobie pozostanie jedynie cieszyć się z komfortowego samochodu, którego nikt Ci nagle i bez uprzedzenia nie odbierze. Kłopot z głowy!

CITO dysponuje flotą nowych i zadbanych aut w każdym segmencie, w tym także motocyklami, zastępczymi taksówkami, autami przystosowanymi do nauki jazdy oraz z adaptacją dla osób niepełnosprawnych. Nasza oferta obejmuje również odpłatny najem samochodów nie tylko po szkodach komunikacyjnych. Do skorzystania z naszych usług przekona Cię z pewnością konkurencyjna cena oraz miła i fachowa obsługa. Zapraszamy!

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami pod numerem:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Bezpłatnie Ci doradzimy i profesjonalnie zaopiekujemy Twoją sprawą.

#oc #odszkodowanie #zadoscuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #zanizoneodszkodowanie #dochodzenieodszkodowan #szkodanapojezdzie #szkodanaosobie #wypadek #nieszczesliwywypadek #kolizja #pojazdzastepczy #autozastepcze #samochodzastepczy #najempojazdow #cito