Covid-19

Pandemia COVID-19 pokrzyżowała Twoje plany urlopowe?

Masz zaplanowany urlop, ale nie możesz go wykorzystać, ponieważ z powodu pandemii Twoja wycieczka została odwołana? Co raz więcej popularnych krajów turystycznych trafia na listę państw objętych dodatkowymi rygorami sanitarnymi. Niestety wiele krajów do takich list kwalifikuje również Polskę. W praktyce oznacza to tyle, że podróż z lub do danego państwa wiąże się z koniecznością odbycia przymusowej kwarantanny, albo zostaje zabroniona w ogóle. Co, jeśli wprowadzane bez zapowiedzi obostrzenia uniemożliwią Ci wykorzystanie wykupionej wycieczki? Należy i się pełna rekompensata poniesionych kosztów. Niestety biura podróży, linie lotnicze i inni przewoźnicy niechętnie dokonują zwrotu pieniędzy, tłumacząc to niekoniecznie zgodnymi z prawem okolicznościami. Sytuacja staje się prostsza, jeśli Twoja wycieczka objęta była dodatkowym ubezpieczeniem podróży, choć i to nie gwarantuje, że ubezpieczyciel uzna swoją odpowiedzialność i wypłaci należne Ci odszkodowanie.

Masz podobny problem? COVID-19 pozbawił Cię możliwości wykorzystania zaplanowanego wypoczynku? Nie przejmuj się na zapas i zgłoś się do CITO! Nasi specjaliście bezpłatnie przeanalizują Twój przypadek, a następnie pomogą w odzyskaniu poniesionych kosztów. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#covid-19 #sars-cov-2 #pandemia #epidemia #stanepidemii #wycieczka #urlop #podroz #odwolanawycieczka #ubezpieczenie #polisa #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #zanizoneodszkodowanie #dochodzenieodszkodowan #cito