Startujący samolot

Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot

W ostatnim czasie mamy do czynienia z plagą opóźnionych i odwołanych lotów. Trudna sytuacja geopolityczna oraz rosnące ceny paliw powodują tąpnięcia na rynku linii lotniczych. Na fatalną sytuację dziesiątek tysięcy poszkodowanych pasażerów mają również wpływ strajki personelu lotniczego, od pilotów i stewardess po kontrolerów ruchu. Niestety, jak zwykle, najwięcej tracą na tym klienci. Na szczęście poszkodowani pasażerowie posiadają szereg uprawnień, z których warto skorzystać!

Jeżeli należysz do grona pasażerów, których podróż została w jakiś sposób zakłócona, koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Sprawdzimy jakie przysługują Ci świadczenia, a następnie pomożemy w ich uzyskaniu. Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#urlop #wakacje #kolonie #szkoda #ubezpieczenie #odszkodowanie #świadczenieodszkodowawcze #lot #linialotnicza #odwołanylot #odwołanyprzejazd #odwołanytransport #bagaż #zagubionybagaż #cito