Parasol i leżaki na plaży

Odszkodowanie za nieudane wakacje

Pokój hotelowy okazał się ruderą? Do plaży zamiast 30 metrów są 3 kilometry, a za oknem, w miejsce obiecywanej panoramy i zachodów słońca, śmietniki i gwarna ulica? To tylko niektóre z niedogodności, jakie możemy napotkać na wakacjach. Organizacja imprezy turystycznej, to usługa, która musi zostać wykonana tak samo dobrze, jak i każda inna. W przeciwnym razie można będzie mówić o nienależytym wykonaniu zobowiązania, a niezadowolonemu wczasowiczowi należeć się będzie odszkodowane. Nie pozwól się zwieść organizatorowi wyjazdu – ma on prawny obowiązek spełnienia każdej ze swoich obietnic. W końcu otrzymał za to wynagrodzenie, a jego wysokość jest zawsze wypadkową atrakcyjności oferty.

Jeżeli jesteś osobą niezadowoloną z warunków swojego wypoczynku, obiecywano Ci więcej, ładniej, lepiej, koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Przeanalizujemy Twój przypadek i pomożemy uzyskać należne Ci odszkodowanie. Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10 do 18.

#urlop #wakacje #wczasy #podróż #turystyka #turysta #turystka #wyjazd #kolonie #biuropodróży #imprezaturystyczna #tabelafrankfurcka #hotel #pensjonat #szkoda #ubezpieczenie #wypadek #nieszczęśliwywypadek #odszkodowanie #zadośćuczynienie #świadczenieodszkodowawcze #odwołanylot #odwołanyprzejazd #odwołanytransport #cito