Nigdy nie idź na ugodę

Nigdy nie idź na ugodę!

Zanim zgodzisz się z tym, co oferuje Ci ubezpieczyciel, koniecznie skontaktuj się z CITO. Zawarcie ugody właściwie zamyka możliwość dalszego dochodzenia dopłat odszkodowania – nawet, jeśli zaniżono Twoją szkodę. Każda ugoda zawiera klauzulę zrzeczenia się wszelkich roszczeń powstałych w związku z określonym zdarzeniem. Oznacza to tyle, że w tej konkretnej sprawie nie można uzyskać już nic ponad to, co określono w treści ugody. Zakłady ubezpieczeń od lat stosują praktykę zawierania ugód na odległość (korespondencyjnie, a nawet telefonicznie). Oferta polubownego zakończenia sprawy z reguły wydaje się korzystana, a nadto kusi szybkim otrzymaniem pieniędzy. W czym więc tkwi haczyk? W tym, że oferta ubezpieczyciela jest korzystna jedynie z pozoru. Po uczciwym oszacowaniu wysokości szkody okazuje się, że w ramach ugody otrzymujemy nie więcej niż 50% jej rzeczywistej wartości i całkowicie rezygnujemy z możliwości uzyskania jakiejkolwiek dopłaty. Warto? Zdecydowanie nie!

Nie pozwól na zakończenie sprawy Twojej szkody z korzyścią dla zakładu ubezpieczeń. Masz swoje prawa. Musisz jedynie z nich skorzystać, a my chętnie Ci w tym pomożemy. Koniecznie zgłoś się do CITO s.c. Dochodzenie Odszkodowań po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ac #nw #nnw #szkoda #szkodanapojeździe #szkodaosobowa #szkodanaosobie #uraz #złamanie #kontuzja #obrażenia #obrażeniaciała #wypadek #wypadekdrogowy #wypadekkomunikacyjny #nieszczęśliwywypadek #kolizja #kolizjadrogowa #kolizjakomunikacyjna #ryzyko #zasadaryzyka #odpowiedzialnośćnazasadzieryzyka #zadośćuczynienie #odszkodowanie #świadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowań #zanizoneodszkodowanie #zaniżonezadośćuczynienie #cito