Car crash

Nie wiesz kto jest winny kolizji? Masz prawo zmienić zdanie!

Ustalenia kierowców uczestniczących w kolizji dokonane na miejscu zdarzenia nie są dla nich wiążące. Jeden z naszych Szanownych Klientów nie był pewien co do tego, kto powinien ponieść odpowiedzialność za szkodę. Przebieg zdarzenia nie był oczywisty. Drugi z kierowców również nie potrafił określić z czyjej winy doszło do zderzenia. Obaj uczestnicy postanowili spisać na miejscu oświadczenie, w którym ustalili, że swoje szkody będą likwidować w ramach własnych polis ubezpieczenia AC. Nasz Klient postanowił następnie zasięgnąć opinii Policji i dowiedział się, że w okolicznościach, w jakich doszło do zdarzenia, winę ponosić powinien drugi z kierowców. W tej sytuacji, poszkodowany zgłosił się po pomoc do CITO. Na skutek podjętych przez nasze Biuro działań prawnych, niewinny zdarzenia kierowca zdołał uzyskać należne mu od ubezpieczyciela OC sprawcy szkody odszkodowanie i zachował przy tym bezszkodową historię.

Jeżeli jesteś w podobnej sytuacji, zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę! Jeśli na miejscu kolizji nie interweniowała Policja, nasi specjaliści pomogą Ci ocenić, kto powinien zostać uznany za winnego powstania szkody. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

91 483 70 14
508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ac #kolizja #szkoda #szkodanapojezdzie #wypadek #wypadekdrogowy #ubezpieczenie #odszkodowanie #zadoscuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #kancelaria #kancelariaprawna #cito