Zniszczona szyba samochodowa, wżery

Mieszkasz lub pracujesz w Policach?

Do CITO co raz częściej zgłaszają się mieszkańcy Polico raz osoby na terenie Polic pracujące, które na lakierach swoich samochodów dostrzegły ciemne i niezmywalne plamki. Nasze Biuro każdorazowo w takiej sytuacji zaleca konsultację z rzeczoznawcą samochodowym. Jeżeli ten stwierdzi, że ślady te są tzw. „wżerami” pochodzenia chemicznego, istnieje duże prawdopodobieństwo, że za powstanie szkody odpowiada jeden z zakładów chemicznych działających na terenie Polic.

Tak też było w sytuacji jednego z naszych klientów, który w samotnej walce z ogromną Spółką był bezsilny, a dla którego nasze Biuro zdołało przed sądem uzyskać kwotę 13.918,49 PLN odszkodowania.

Masz podobny problem? Zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 91 483 70 14 bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail: biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30, a w czwartki od 10 do 18.

#oc #szkoda #szkodachemiczna #szkodanalakierze #ubezpieczenie #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #police #zakladychemicznepolice #cito