Ktoś rozbił Twoje auto

Ktoś rozbił Twoje auto i nie masz czym jeździć?

Ubezpieczyciel sprawcy dał Ci samochód zastępczy, po czym zażądał jego zwrotu jeszcze zanim wypłacił odszkodowanie? Zapewne zadzwonił telefon i poinformowano Cię, że pojazd zastępczy już Ci się nie należy. Zagrożono wystawieniem faktury za najem i ogromnymi kosztami. Powołano się na jakieś niejasne przepisy i zapewniono, że tak właśnie jest. W rezultacie nie masz czym dojechać do pracy.

Wprowadzono Cię w błąd! W ramach OC sprawcy kolizji auto zastępcze przysługuje Ci na okres znacznie dłuższy niż twierdzi zakład ubezpieczeń. Jeśli Twój samochód po szkodzie nie mógł zostać dopuszczony do ruchu, możesz korzystać z pojazdu zastępczego od dnia zgłoszenia szkody, aż do wypłaty odszkodowania, a nadto jeszcze na czas naprawy.

Nie zgadzasz się z ubezpieczycielem? Masz rację, ale nie trać sił na dyskusję, tylko zadzwoń do CITO! Dostaniesz od nas auto zastępcze i nie poniesiesz żadnych kosztów, a jeśli chcesz, to pomożemy Ci również w uzyskaniu większego odszkodowania. Dysponujemy flotą nowych i zadbanych aut w każdym segmencie.

Dzwoń pod numer: +48 91 483 70 14. Bezpłatnie Ci doradzimy i profesjonalnie zaopiekujemy Twoją sprawą.