Kolejna wygrana w sądzie – 17.617,01 zł

Kolejna wygrana w sądzie – 17.617,01 zł odszkodowania

Na mocy wyroku Sądu Rejonowego Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie w sprawie o sygn. akt IC 433/19 nasza Szanowna Klientka uzyskała łączną kwotę 17.617,01 zł.

Nasza Klientka poślizgnęła się na oblodzonym i nieodśnieżonym parkingu jednego ze znanych dyskontów spożywczych i doznała złamania podudzia prawego.

Podmiot odpowiedzialny za szkodę, który nie dopełnił ciążącego na nim obowiązku utrzymania parkingu w stanie należytym odmówił przyjęcia odpowiedzialności i wypłaty zadośćuczynienia oraz odszkodowania. Poszkodowana zaufała naszej ocenie szans w ewentualnym postępowaniu sądowym i wyraziła zgodę na skierowanie sprawy do Sądu, co ostatecznie doprowadziło do uznania odpowiedzialności pozwanego i przyznaniu stosownego świadczenia na rzecz jej rzecz.

Uległeś wypadkowi i nie wiesz jak starać się o należne zadośćuczynienie oraz odszkodowanie? Zgłoś się do nas po bezpłatną poradę. Nasi specjaliści Czekaja na Twoje zgłoszenie! Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #nnw #wypadek #nieszczęśliwypadek #szkoda #szkodanaosobie #uraz #kontuzja #złamanie #zwichnięcie #ubezpieczenie #polisa #upadek #poślizgnięcie #chodnik #nieodśnieżonychodnik #oblodzonychodnik #jesień #zima #lód #śnieg #szkodanaosobie #szkodaosobowa #zadośćuczynienie #odszkodowanie #świadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowań #cito