Fotel i komoda w salonie

Dlaczego warto ubezpieczyć swój dom lub mieszkanie?

Dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe, z coraz gwałtowniejszymi zjawiskami, skutkują powstawaniem licznych szkód na nieruchomościach. Nawalne deszcze niosą za sobą zalania i podtopienia, wyładowania natomiast prowadzą do pożarów i przepięć energii elektrycznej. Mimo to, większość osób podejmuje ryzyko nieubezpieczania swojego lokum. Biorąc pod uwagę, że koszt takiej polisy opiewa na kwotę od ok. 200,00 do ok. 1.000,00 PLN rocznie, rezygnacja z ubezpieczenia zdaje się być bardzo nieodpowiedzialną i zwyczajnie nieopłacalną. Eliminacja szkody to koszt często liczony w dziesiątkach, czy setkach tysięcy, które w braku polisy, zmuszeni jesteśmy pokryć samodzielnie. Co więcej, ubezpieczenia mieszkania, czy domu, to również tzw. „OC w życiu prywatnym”, a więc ubezpieczenie naszej własnej odpowiedzialności cywilnej za szkody, jakie możemy wyrządzić innym osobom (np. zalanie sąsiadów z dołu).

Relacja straty na poczet wykupienia ubezpieczenia, do korzyści w razie ewentualnej szkody jest zatem korzystna już na pierwszy rzut oka, a gdy już przytrafi nam się jakieś nieszczęście, warto zasięgnąć opinii specjalistów takich, jak CITO.

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną jakimkolwiek zdarzeniem losowym życia codziennego, koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ocwżyciuprywatnym #nw #nnw #ubezpieczeniedomu #ubezpieczeniemieszkania #assistance #szkoda #szkodanaosobie #szkodanamieniu #szkodarzeczowa #wypadek #nieszczęśliwywypadek #odszkodowanie #zadośćuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #polisa #umowaubezpieczenia #ogólnewarunkiubezpieczenia #owu #cito